2012-2013 Dönemi Eğitim Bursuna Katkı Sağlayan Aydınlık Yüzlerimiz AYDIN ERARSLAN
ÇETİN ÖNAL
DÜNDAR ERARSLAN
HAYATİ ERDÖNMEZ
KAZIM ERARSLAN
METİN ÖNAL X 5
MUSTAFA KAYA X 3
NUSRET DEMİRCAN X 2
YENER ÖNAL X 3

Üye İsmi

Parola


Latife Erarslan - Di GelKadınlar GünüDrum Kitchen Kaleden Kaleye Şahin Uçurdum
TOLGA OKUTAN
TOLGA OKUTAN
Evlenirken Yanınızda Bulundurmanız Gereken 18 Önemli Şey
Evlenirken dikkat etmemiz gereken bazı hususlar
Terörist Genel Kurmay Başkanı
Dünyada ilk kez bir genel kurmay başkanı Terör örgütü üyesi olmak ve örgütü yönetmek suçlaması ile ceza evine girdi. Yani İlker Başbuğ ya görevdeyken emrindeki 700.000 askerle ve yaklaşık 100.000 subay astsubayla birlikte terör örgütü kurmuş yada emekli olur olmaz yememiş içmemiş ve hazır emeklide oldum şur da bir terör örgütü kurayım hacı diyip anında örgütü kurmuş, valla hızlı adam.
İsrail Vahşeti…..
İsrail, yani İbraniler tarih boyunca kendilerini diğer insan kavimlerinden ayrı tutmuş ve her zaman kendilerinin Tanrı tarafından (Yehova) üstün kılındığına ve diğer insan kavimlerinin İsrail oğullarına hizmet etmek için Tanrı (Yehova) tarafından yaratıldığına inanmışlardır.
Anne-babalara öneriler
Modern çağın çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmek isteyen anne-babaları basılı medya, kitaplar, Internet ve diğer kaynaklarda yüzlerce öneri ve teori ile karşı karşıya kalıyorlar. Bunlardan bir kısmını yaşamlarını kolaylaştıran ve ebeveynlik becerilerini destekleyen olumlu, kullanışlı bilgilere dönüştürürken, bir çoğu da kafalarının karışmasına neden oluyor.
Çok Şükür!
Büyük bir mutlulukla söylüyorum ki NATO genel sekreteri Rasmussen oldu. Hani Peygamberimiz Hz. Muhammed ile dalga geçen karikatürlerin yayınlandığı, İslam dünyasını yayınları ile aşağılayan Danimarka hükümetinin başbakanı.
DİĞER YAZARLAR
Adnan Ertekin
Alkım Erdönmez
Barış Eriçok
Ersan Arıcan
Fahrettin Eriçok
H. Suat Arıcan
Haluk Öçal
Murat Erarslan
Murat Eriçok
Özlem Alış Eriçok
Tolga Okutan
Turan Aksu