Üye İsmi

Parola
barış barış | Yeşilce AĞUSTOS 2010 | Yeşilce'de Tavla Turnuvası


barış eriçok
Yeşilce'de Tavla Turnuvası
Yeşilce'de tavla turnuvası düzenlendi.18 kişinin katıldığı tavla turnuvasında birinci Kayhan KAYA,ikinci Taşkın ÖCAL ve üçüncü Nusret DEMİRCAN oldu. Kayhan abinin açtığı telefona göre birincilikten kazanılan ödüül imece halinde yenilip içiliyormuş:))


barış eriçok
Yeşilce'de tavla turnuvası düzenlendi.18 kişinin katıldığı tavla turnuvasında birinci Kayhan KAYA,ikinci Taşkın ÖCAL ve üçüncü Nusret DEMİRCAN oldu.
Kayhan abinin açtığı telefona göre birincilikten kazanılan ödüül imece halinde yenilip içiliyormuş:))
zafer küçükceylan Ben Zafer Küçükceylan 1979-1985 yılları arasında Yeşilce'de öğretmenlik yaptım.Orada Temel Eviçok kahvesinde sabah sohbetleri hala aklımda,Şevket amca, Cibişler(Dursun Beceren),Aliosman Bildik,Sıtkı Ünal,Tahsin Ertekin,Azmi Yıldırım,Azmi hocam,çamur ali,Hidayet Doğan,Erkan Akın,Rafet Öcal,Hülaki Öcal,fırıncı öcal gibilerden başka bütün herkese sonsuz selamlar ve hürmetler ederim.Vefat edenleri rahmetle anar,ben şimdi emekliyim oradaki saygı ve sevgi hala aklımda Ayhan Kayaya ayrıca selamlar ben iyi tavla oynardım bunu ona iletin lütfen...Ahh Yeşilce,ahh Yavadı Kabak Tepesi,tavşan tepeyi aygutağzını,gebeme yaylasını,beri mahallesini,beyağacı hala unutmadım.Barış Eriçok kardeşim bu mesajı ve isimlere selamlarımı iletir misin?Hasta olanlara şifalar diler,oraya eninde sonunda geleceğim...Herkese selamlar...Cevaplarınızı bekliyorum...Saygılar...Yeşilce'nin kıymetini bilin ben hala tvde izledikçe eşimle ağlıyoruz...

Yeşilceliler Kültür ve Dayanışma Derneği
Sayın Zafer Küçükceylan,

Yöremize olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlediğimiz Yeşilce Gezimize sizi de davet ediyoruz.

Bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Çetin Önal: 0532 377 34 03

barış eriçok
Hocam Merhaba,

gerçekten şaşırdım yazınızı görünce.Çünkü eski yıllarda Yeşilce'de sizin gibi çalışanların bu site vasıtasıyla Yeşilce ile tekrar iletişim kurması çok güzel.

Bahsettiklerinizden bazıları hayatta bazıları ise malesef rahmetli oldu.Dedem Temel Eriçok'a ve diğerlerine selamınızı ileteceğim.

Çetin abinin de dediği gibi sizi Yeşilce'ye davet ediyoruz.Belki de hayatta olan ve Yeşilce'de öğretmenlik yapmış, ulaşılabilecek tüm öğretmenlerimize ulaşma fırsatı da buluruz bu yolla.

Selamlar.
Üye girişi yaparak yorum ekleyebilirsiniz.
Tüm Hakları Saklıdır